ARF Bilgi Teknolojileri 2006 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. ODTÜ Teknokent içinde yer alan ARF-BT, kurulduğu günden bu yana bilişim sektöründe yazılım, sistem çözümleri, danışmanlık ve eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ARF Bilgi Teknolojileri teknolojik yenilikler yaratabilmek amacı ile ulusal ve uluslararası Ar-Ge projeleri üreterek yenilikçi ürünler oluşturmayı ve ülkemizin teknoloji konusunda kalkınmasına destek olmayı amaçlamaktadır. Bu alanda ulusal ve uluslararası bir çok projede Ar-Ge projesinde yer almış ve başarıyla tamamlamıştır.

Araştırmacı, genç ve motivasyona sahip ekibiyle yüksek kalite, kolay entegre edilebilir, endüstri standartlarına uygun ve değer yaratan ürün ve çözüm geliştirmek, satış sonrası destekleriyle müşterilerine en uyun, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.  ARF Bilgi Teknolojileri hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyetini , ürün ve hizmet kalitesini temel alarak sunmaktadır.

Müşterilerimiz arasında; Avrupa Birliği Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Pamukkale Turizm ve MHT gibi saygın kurumlar yer almaktadır.

Kurulduğu günden bu yana en değerli kaynağımız insan kaynağının öneminin bilincinde yavaş ve sağlıklı bir büyüme gösteren ARF Bilgi Teknolojileri, ürünlerini ve hizmetlerini sadece yurt içi sınırlarında değil, küresel alanda da yükseltmeyi hedeflemektedir.

ARF Bilgi Teknolojileri Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin ortakları Adnan Özgüner Erdursun ve Murat Tevfik Yağlıcı ödenmiş olan 10.000 TL ile şirketin %50’şer hissesine sahiptirler.