Etkileşimli Yenilikçi Çözümlerimiz

ARF Bilgi Teknolojileri, en son teknolojileri takip ederek çeşitli uygulamalar geliştiriyor. En son teknolojilerden biri olan Kinect, Microsoft tarafından geliştirilen insan hareketlerini algılayıp bu hareketleri bilgisayara gönderebilen bir sistemdir. Kinect ile geliştirilen oyun ve uygulamalarda klavye ve fare gibi aracı cihaza gerek duymadan sadece el, kol ve beden hareketlerinizle uygulamarı kullanabilirsiniz.

Sanal Vitrin Uygulaması

Sanal Vitrin Uygulaması; mağaza ve alışveriş merkezlerinin reklam ve tanıtım faaliyetlerini daha etkili bir biçimde sürdürülmesi için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır.

Mağazaların hem açık hem de kapalı olduğu saatlerde vitrin arkasına yerleştirerek mağaza ve ürününlerin tanıtımını ARF Sanal Vitrin Uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilere ürünleriniz hakkında detaylı bilgi ve görsel malzemeyle etkili bir tanıtım yapabilirsiniz. Müşterilerin mağaza vitrininin önünde olması yeterlidir.

Etkileşimli Sinema Uygulaması

interaktif_SinemaARF Sinema Uygulaması ile film fragmanlarını ve film seans bilgilerini kapalı mekan ya da açık alanda sunabilirsiniz.

El ve kol hareketleriyle kullanılabilmesi sayesinde bir camekanın içine yerleştirilebilir.

Bu sayede,  alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasının yanı sıra park gibi halka açık alanlarda da güvenle kullanabilir.

 

 

 

Etkileşimli ve Yenilikçi çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fikirlerinizi hayata geçirmek için satis@arf-bt.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.