2006 yılında Ankara’da kurulan ARF Bilgi Teknolojileri, bu tarihten itibaren yazılım ve sistem çözümleri ile danışmanlık ve eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca ARF Bilgi Teknolojileri, yenilikçi çözümler yaratabilmek amacı ile Ar-Ge projeleri üzerinde çalışmakta ve yenilikçi ürünler oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla 2009 yılından beri ODTÜ Teknokent içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kamu kurumları, özel şirketler ve yazılım şirketleri ARF Bilgi Teknolojileri’nin ana müşteri portföyünü oluşturmaktadır.

Genç, iyi eğitilmiş ve yüksek motivasyona sahip olan kadrosu ile şirketimizin hedeflerini gerçekleştirme yönünde çalışmaktadır. En temel hedefimiz yüksek kalitede yazılım ve sistem çözümlerinin oluşturulmasıdır. Sektörümüzün ve şirket yönetim anlayışımızın doğal bir sonucu olarak çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır. Bu nedenlerle çalışanların üretim kapasitesini yükseltecek, üretim ortamının ve zamanın oluşturulması asıl hedeflerimizdendir.
Şirketimiz büyüme stratejisi olarak yavaş ve sağlıklı bir gelişmeyi hedeflemektedir. Böylelikle yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmasını garanti altına almak, yenilenmeye açık olmak ve teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlamak amaçlanmıştır.